Mi megoldjuk!

Győr - Sopron - Veszprém

Értékesítő csapatunkba keressük új kollégánkat!

Építsük együtt a jövő irodatechnikai és IT szolgáltatóját!

Bővítjük értékesítő csapatunkat. Ha az alábbi leírásban magadra ismersz, és szívesen foglalkoznál emberekkel és a technológiai újdonságaival, akkor várjuk jelentkezésed!

Pozíció rövid leírása:

A Konkoord Kft célja régió piacvezető a jövő kihívásaira felkészült, irodatechnológiai szolgáltatójává válni.

Nap mint nap a kreativitásunkra hagyatkozunk, hogy megoldásokat kínáljunk partnereink részére a változékony piaci körülményekhez igazodva. Ez nem egy szokványos állás, nálunk nincsenek monoton feladatok! Minden héten új kihívásokkal szembesülünk, és új megoldásokat szállítunk.

 Kipróbálhatod magad az üzleti élet több területén, ügyfélkör építéstől kezdve a megoldások összeállításáig, és rengeteg hasznos tapasztalattal, tudással bővítheted ismereteidet.

Ennek következményeképp nagy szabadságod is lesz a felmerülő feladatok elvégzésében, számítunk az inputodra, ötleteidre, kreativitásodra, hogy minden akadályt áttörjünk!

Munkád során számíthatsz a teljes csapatunk támogatására, tapasztalatára.

Ha pályakezdő vagy, az egyáltalán nem probléma, mi egy tehetséget kollégát keresünk, nem a tökéletes önéletrajzot.

 Amit kínálunk:

Innovatív, motivált vidám csapat
Folyamatos fejlődési lehetőség
Tanulási lehetőség
Magyar kapcsolati hálózat bővítése
Felelősség és önálló munkavégzés
Stabil jövedelem, valamint jutalék lehetőség
A munkádnak igazi hatása lesz

Feladatok:

Potenciális üzleti partnerek és ügyfelek azonosítása, kapcsolat kezdeményezése
Partnernél a lehetséges feladatok, problémák feltérképezése
Megoldás kidolgozása, ügyfél felé megfelelő tálalása
Gyenge pontok azonosítása és megoldási javaslatok kidolgozása
Módszertanok, megvalósítási ütemtervek kialakítása és betartása
IT és Irodatechnikai rendszerek tervezése és felépítése, melyek képesek hatékonyan, biztonságosan működni

Elvárások:

Kiváló kommunikációs és együttműködő készség
Problémamegoldó és döntési készség
Stratégiai szemléletmód
Kezdeményező készség
Autodidakta, önálló és fegyelmezett munkavégzés
Felhasználói szintű office ismeretek
Konfliktuskezelési készség

Előnyt jelent:

Vállalkozási ismeretek
IT és technológiai ismeret
Projekt szemlélet
Csoportmunka tapasztalat
Ha ég benned a tűz, hogy hatással legyél a világra

Ha szeretnél ott lenni a régió következő nagy szolgáltatójának építésénél, csatlakozz hozzánk!