Mi megoldjuk!

Győr - Sopron - Veszprém

Soproni csapatunkba keressük új kollégánkat!

Építsük együtt a jövő irodatechnikai és IT szolgáltatóját!

Ha az alábbi leírásban magadra ismersz, és szívesen foglalkoznál emberekkel és a technológiai újdonságaival, akkor várjuk jelentkezésed!

Pozíció rövid leírása:

A Konkoord Kft célja régió piacvezető a jövő kihívásaira felkészült, irodatechnológiai szolgáltatójává válni.

Nap mint nap a kreativitásunkra hagyatkozunk, hogy megoldásokat kínáljunk partnereink részére a változékony piaci körülményekhez igazodva. Ez nem egy szokványos állás, nálunk nincsenek monoton feladatok! Minden héten új kihívásokkal szembesülünk, és új megoldásokat szállítunk.

Kipróbálhatod magad a több területen, ügyfeleink kiszolgálásától, a raktárkezeléstől, az adminisztratív feladatokig, ajánlatok összeállításáig, és rengeteg hasznos tapasztalattal, tudással bővítheted ismereteidet.  A pozíció részmunkaidőben betölthető 4 vagy 6 órában.

Ennek következményeképp nagy szabadságod is lesz a felmerülő feladatok elvégzésében, számítunk az inputodra, ötleteidre, kreativitásodra, hogy minden akadályt áttörjünk!

Munkád során számíthatsz a teljes csapatunk támogatására, tapasztalatára.

Ha pályakezdő vagy, az egyáltalán nem probléma, mi egy tehetséges kollégát keresünk, nem a tökéletes önéletrajzot.

Amit kínálunk:

Innovatív, motivált vidám csapat
Folyamatos fejlődési lehetőség
Tanulási lehetőség
Felelősség és önálló munkavégzés
Versenyképes fizetés, valamint jutalék lehetőség
A munkádnak igazi hatása lesz

 Feladatok:

Szervizünkben az ügyfelek fogadása, kiszolgálása, számlázás
Telefonhívások, levelek kezelése
Ajánlatadás a beérkező kérésekre
Anyagrendelés, anyagkezelés (adminisztratív feladat)
Gyenge pontok azonosítása és megoldási javaslatok kidolgozása
Részvétel IT és Irodatechnikai rendszerek tervezésében és felépítésében, melyek képesek hatékonyan, biztonságosan működni

 Elvárások:

Kiváló kommunikációs és együttműködő készség
Problémamegoldó és döntési készség
Stratégiai szemléletmód
Kezdeményező készség
Autodidakta, önálló és fegyelmezett munkavégzés
Felhasználói szintű office ismeretek
Konfliktuskezelési készség

Előnyt jelent:

Vállalkozási ismeretek
IT és technológiai ismeret
Projekt szemlélet
Csoportmunka tapasztalat
Ha ég benned a tűz, hogy hatással legyél a világra

Ha szeretnél ott lenni a régió következő nagy szolgáltatójának építésénél, csatlakozz hozzánk!

Amennyiben úgy gondolod, hogy értékes lehetnél számunkra, fényképes önéletrajzod küld el részünkre az allas@konkoord.hu címre.